Категорії

Куточки, маяки замовити на складі будівельних матеріалів з доставкою

Вид: Списком / Таблицею
Показати:

 

 

Куточки для мокрої штукатурки, маяки, куточки перфоровалі, куточки із сіткою пластикові.

Для різних завдань і матеріалів використовуються різні куточки і маяки. Це є незамінними пристроями для малярів-штукатур. Для отримання ідеально рівної поверхні при оштукатурюванні необхідно купити маяки для штукатурки, куточки, а також маяки для підлоги. Профіль штукатурний або штукатурний маяк використовується як опорна база, яка задає правильний напрямок та товщину розчину.

Маяк полегшує та спрощує вирівнювання, при цьому відсоток кривизни зводиться до мінімуму – не більше 1,5 мм на один квадратний метр обробленої поверхні. Після оштукатурювання маяки залишаються в стіні - це дозволяє уникнути пошкоджень та тріщин, які бувають при демонтажі гіпсових або дерев'яних напрямних. Штукатурний маяк утворює температурний шов, який перешкоджає утворенню тріщин на різних ділянках штукатуреної поверхні при перепадах вологості та температури.

Для чого використовувати маяки під штукатурку?

Нехай це новобуд або будинок, в якому вже жили люди, але ви переробляєте ремонт для себе, майже всі поверхні в квартирі потрібно додатково вирівнювати штукатуркою. Іноді перепади стін можуть досягати кількох сантиметрів. Тому вирівнювання поверхонь є однією з базових складових гарного ремонту. Поступово оштукатурити стіну або стелю і вивести їх в єдину поверхню добре допомагають маяки.
Маяк або штукатурна рейка встановлюється на неоштукатурену основу і використовується як орієнтир на який рівняються штукатури. Вони задають необхідні параметри по товщині шару, що наноситься, тому що через пластичність штукатурного складу його важко вирівняти просто "на око". Маяки створюють жорстку опору своїми виступаючими краями, яким інструментом зрізаються надлишки розчину. Таким чином, по всій поверхні в одній площині формується рівний штукатурний шар. Маячкові профілі встановлюються з кроком не більше довжини правила (оптимально від 800-1300 мм), тому що тягнути розчин ви будете спираючись інструментом на два сусідні маяки від підлоги до стелі. А краще щоб залишалося ще 20-30 см довжини, щоб водити правилом вліво і вправо при вирівнюванні. Товщина маяків визначається зробленою заздалегідь розміткою стін (за допомогою нівеліру чи іншим способом). Металеві профілі роблять із алюмінію або оцинкованої сталі у вигляді Т-подібної форми. Металеві маяки зручні у використанні, доступні, готові до застосування, їх розміри стандартні, можна легко підібрати профіль під свої умови. За потреби довжина маяка коригується ножицями по металу. 

Чи потрібно видаляти металеві маяки зі штукатурки?

Маяки допомагають вирівняти стіну, але знаходження їх у штукатурному шарі не потрібне, і навіть може нашкодити. Одні оздоблювальні працівники вважають, що їх треба видаляти, інші, що не обов'язково. Кінцеве рішення завжди за замовником, а ми розповімо про за і проти.

Коли профіль може зашкодити:

1. Протягом року стіна буде змінювати свою вологість, особливо в кухні та ванній, і маяк із металу почне іржавіти у вразливих зонах. Іржа може з'явитися в місцях кріплення планки саморізами до стіни, в торцях маяка, якщо частина відрізали довжини, якщо профіль неякісний і має різну товщину, або оцинкований шар на маяку нерівномірно розподілений. Антикорозійний шар можна випадково стерти інструментом під час вирівнювання штукатурки. На фінішному оздобленні іржа може виявитися бурими плямами.
2. Якщо з'явиться необхідність проводити якісь роботи зі свердління, наприклад, прибити полицю або зробити додаткове освітлення, можна потрапити свердлом у маяк. Профіль зрушить і деформується, що призведе до утворення тріщини.
3. У штукатурки та металу різне розширення. Металевий маяк може подовжуватись від високої температури і тиснути на штукатурку, внаслідок чого може виникнути тріщина. Також маяк може відшаровуватися через часту вібрацію стін або при усадці штукатурки.

Можна не видаляти маячковий профіль, якщо обробці не страшна іржа, наприклад плитці та каменю. Або є сертифікати, що підтверджують, що профілі виготовлені з високоякісного металу і оброблені оцинкованим шаром за всіма правилами. Для застереження пошкодження маяка можна зробити непомітні позначки на поверхні про місцезнаходження. Якщо прийнято рішення, що маяки треба видалити, робити це рекомендується не пізніше 24 години після нанесення штукатурки.

Навіть якщо ви вирішили видаляти маяки, то все одно краще купити маяки для мокрої штукатурки, гарної якості. Так від них залежить якість роботи штукатура і кінцевий результат.
Також і куточки для штукатурки обов'язково використовувати, щоб захистити і вирівняти кути в квартирі.

Якщо ви ще сумніваєтеся і у вас є питання, телефонуйте нам і ми вам все підберемо.

Зв'язавшись з нашими менеджерами, Ви можете замовити та купити куточок перфорований, маяки для штукатурки та багато іншого, необхідного для ремонту та будівництва.© 2022 Всі права захищено