Категорії

Утеплювач для фасаду, базальтова вата

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Діхтунгсбанд стрічка ущільнювача - це ущільнювальна шумоізоляційна стрічка ППЕ (фізично зшитий поліетилен) товщиною 3мм, з клейовим шаром на одній стороні. Поставляється у вигляді рулонів по 30 метрі..
49.91 грн.
Діхтунгсбанд стрічка ущільнювача - це ущільнювальна шумоізоляційна стрічка ППЕ (фізично зшитий поліетилен) товщиною 3мм, з клейовим шаром на одній стороні. Поставляється у вигляді рулонів по 30 метрі..
85.00 грн.
Діхтунгсбанд стрічка ущільнювача - це ущільнювальна шумоізоляційна стрічка ППЕ (фізично зшитий поліетилен) товщиною 3мм, з клейовим шаром на одній стороні. Поставляється у вигляді рулонів по 30 метрі..
116.10 грн.
Діхтунгсбанд стрічка ущільнювача - це ущільнювальна шумоізоляційна стрічка ППЕ (фізично зшитий поліетилен) товщиною 3мм, з клейовим шаром на одній стороні. Поставляється у вигляді рулонів по 30 метрі..
152.52 грн.
Характеристики Екоролл Виробник рекомендує використовувати утеплювач для обшивки житлових та дачних будинків, сараїв та інших господарських будівель: мансардної та традиційної покрівлі будь-якої к..
385.19 грн.

 

 

Як вибрати утеплювач для фасаду? Чи варто використовувати звукоізоляційну вату в квартирі? 

Виникає багато питань при виборі звуко- і теплоізоляції.

Якісний фасад будинку - це найголовніший спосіб економії тепла та електроенергії в майбутньому. 

Чи є ідеальний спосіб будівництва? Будівельники та дизайнери стикаються з цим питанням знову і знову. Асортименти різних матеріалів та їх якість дуже різні, як і вимоги користувачів.
Утеплення фасадів з опорядженням штукатуркою – найбільш економічно ефективна система теплоізоляції.

Чому ізоляція фасаду має сенс?

В ізоляції фасадів основна увага приділяється теплозахисту та економії витрат на опалення. У багатьох випадках на фасад припадає значна частка оболонки будівлі, це більш як 40 відсотками. Потенціал зниження теплових втрат за рахунок ізоляції відповідно високий. Професійна ізоляція зберігає тепло в холодну пору року там, де це необхідно, а саме усередині будинку. А влітку навпаки, всередині залишається прохолода, коли на вулиці жарко. Відповідна зовнішня ізоляція з такого матеріалу, як кам'яна вата, також сприяє літньому теплозахисту. Тобто потрібно один раз купити фасадну вату і далі ви будете економити на обігріві та охолодженні будинку.

Переваги професійно виконаної ізоляції фасаду з першого погляду:

Це зменшує можливі теплові втрати над зовнішніми стінками. Це знижує споживання енергії та може значно знизити витрати на опалення.
Це гарантує, що спека "залишиться на вулиці" у теплу пору року.
Це покращує комфорт життя, тому що температура в приміщенні залишається стабільнішою як взимку, так і влітку.
Запобігає структурним ушкодженням, спричиненим утворенням вологи та плісняви.
Захищає будівлю від погодних умов.
Це збільшує вартість вашої власності.
Залежно від вибору ізоляційного матеріалу, такого як кам'яна вата, ізоляція фасаду може значно покращити звукоізоляцію будівлі на додаток до теплоізоляції.
Використання утеплювача по зовнішній стіні будівлі дозволяє відсунути точку роси зсередини. Таким чином, всі внутрішні конструкції надійно захищаються від проникнення атмосферної вологи та опадів, які при замерзанні сприяють передчасному механічному руйнуванню матеріалів та активують корозійні процеси.
Будинки із зовнішнім утепленням не тільки більш комфортні для проживання, але й довговічніші.

Мінераловатні плити – це дорожчий, але й надійніший в експлуатації матеріал. Він не тільки не горить і не сприяє поширенню вогню, він також практично не схильний до шкідливих впливів навколишнього середовища (опадів, паразитів). Його теплозахисні властивості дуже високі, крім того, цей матеріал «дихає»: вільно пропускає пару.
Також рекомендуємо приділити особливу увагу показнику густини утеплювача з мінеральної вати. 135 кг/м2 – це планка, нижче за яку не слід опускатися згідно з технічними нормами будівництва. Адже в іншому випадку виникнуть складності при нанесенні фінішної штукатурки, а також різко зростає ризик розшаровування занадто «м'якого» утеплювача лише через кілька років експлуатації. Максимальна щільність утеплювача, що рекомендується, під штукатурку - 180 кг/м2. На рівні цоколю допускається більш щільнійший утеплювач, або використання пінополістинольних плит.

Наступним важливим моментом при виборі утеплювача для мокрого фасаду є коефіцієнт вологопоглинання. Він має бути дуже низьким (не більше 1,5%). Ця вимога обумовлена насамперед тим, що ввібрана вода деформує матеріал, а також погіршує показники теплопровідності. Плити, здатні до більшого вологопоглинання, не можуть забезпечити монолітності конструкції, такий фасад не зможе простояти більше 1-2 років.
Всі матеріали, які застосовуються для зведення повинні бути підібрані так, щоб паропроникність шарів у міру просування зсередини до зовнішньої обробки зростала. Така конструкція дозволить створити оптимальні умови щодо запобігання випаданню конденсату в товщі мокрого фасаду.

У системі мокрого фасаду кріплення теплоізоляційного шару здійснюється послідовно двома способами. Спочатку плити садять на спеціальний будівельний клей для мінеральної вати, а потім додатково вкручують дюбелі-парасольки. Так само важливо використовувати дюбель з металевим штифтом, так як пластикові не витримають вагу мінеральної вати і ваша конструкція просто відпаде. Найбільші навантаження фасад зазнає під впливом поривів вітру, здатних розхитати слабко закріплені матеріали і призвести до утворення порожнин між шарами фасаду. Повний комплект теплоізоляції має велику свою вагу – це навантаження беруть на себе в основному дюбелі. Саме дюбелі утримують вагу конструкції мокрого фасаду та забезпечують щільне прилягання плит до основи. І тільки таке двоетапне кріплення дозволяє забезпечити конструкції необхідну міцність та нерухомість.
 
Як вибрати звукоізоляцію у квартиру?

Для звукоізоляції житлового приміщення, на жаль, мало купити пінопласт або вату, необхідний комплексний підхід. Справа в тому, що жоден матеріал окремо не поглинає повністю весь шум. Тому застосовують комплексні рішення - поєднання двох або декількох матеріалів різної щільності на стінах і стелі, наприклад гіпсокартон і акустична вата. На підлозі застосовується пінополістирол та підкладка під ламінат.

Акустична вата – дуже важливий елемент конструкції. Властивості мінеральної вати обумовлені особливостями її структури. Також можна використовувати звичайну рулонну вату, але коефіцієнт звукопоглинання в неї буде нижче.
Найкращим вибором для квартир є KNAUF Insulation Акустична Перегородка. Це найпередовіші технології, унікальна розробка, яка дозволяє компанії KNAUF виробляти скловолокно з найкращими на сьогоднішній день технічними характеристиками.
Завдяки своїй волокнистій структурі, матеріал має чудові звукоізолюючі властивості. Застосування матеріалу як проміжний шар у системах міжкімнатних перегородок дозволяє досягти високих значень коефіцієнта звукопоглинання конструкції.

Які варіанти звукоізоляції стяжки підлоги бувають?
Набридло, що у квартирі постійно чути сусідів знизу? Чи сусіди скаржаться, що голосно ходите? Звукоізоляція стяжки підлоги вирішить усі проблеми.

Для звукоізоляції під стяжку підлоги використовують різні матеріали:

Пінопласт. Інша назва – спінений полістирол. Цей матеріал має пористу структуру та неоднорідну щільність та виготовляється методом спінювання та розігріву полістиролу. Пінопласт необхідний із найвищою міцністю. Якщо взяти м'який, він просідатиме під стяжкою. Потрібна товщина пінопластових блоків – 5 см. Пінопласт - популярний матеріал для звукоізоляції стін, стелі, підлоги. Однак, використовувати його має сенс, коли рівень шуму із суміжних квартир помірний. Якщо сусідські децибели зашкалюють, краще користуватися особливими звукоізоляційними матеріалами. Вони найефективніші.
Екструдований пінополістирол кращий за пінопласт за своїми характеристиками. Пінополістирол має високу щільність у порівнянні з пінопластом і має високі теплоізолюючі властивості, так як на 98% складається з повітряних бульбашок. Але все ж таки поступається по звукоізоляції кам'яній ваті. Мінеральна вата – найефективніше рішення для шумоізоляції підлоги. Шум це хвиля. У мінеральної вати тонкі волокна, розташовані в хаотичному порядку, вона знижує шум до 60%. Можна використати фасадну вату 135 щільності, або обрати спеціальну для підлоги.

СТРІЧКА Діхтунгсбанд або Діхтунг Кнауф.

Буває все врахували, а звук все одно проходить до квартири. Чому так відбувається?
Стики різноструктурних поверхонь, матеріалів, місця їхнього дотику – проблемні ділянки будівельних, ремонтних робіт. Тому при дотику металевого профілю з плитами перекриття звук із перекриттів потрапляє до вас у квартиру, навіть якщо між цим профілем укладена звукоізоляційна вата. Стрічка Дихтуг це ущільнювальна мікропориста полімерна стрічка з клейовим шаром, що застосовується для щільного сполучення металевих профілів каркасу облицювань і перегородок з будівельними конструкціями, що несуть в місцях примикання, а також забезпечення необхідної звукоізоляції. Наклеюється на напрямний профіль, призначений для кріплення до підлоги або стелі, а також стійкові профілі, що примикають до стін. Таким чином, потрібно просто не забути купити Діхтунг і він забезпечить необхідну звукоізоляцію.

А якщо у вас залишилися питання, набирайте наших менеджерів, вони детально проконсультують вас і безкоштовно підберуть і порахують вам матеріал.



© 2022 Всі права захищено