Категорії

Штукатурка стін, цементна, вапняна ціна в Києві | Вибрати штукатурні суміші, мокрі, сухі з доставкою по Україні

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Baumit MPA 35 – вапняно-цементна штукатурка машинного нанесення. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Модифікована, паропроникна, високоадгезійна, зручна у використанні, екологічно безпе..
117.26 грн.
Baumit MPI 25 - цементно-вапняна штукатурка для внутрішніх робот. Модифікована, цементно-вапняна, високопаропроникна, високоадгезійна для механізованого нанесення. Зручна у використанні, екологічно б..
92.41 грн.
Форма постачання мішок 25кг. ..
80.89 грн.
IzoGips Євро – це стартове шпаклювання білого кольору на гіпсовій основі. Призначається для внутрішніх робіт. Продукт відрізняється високою якістю, ідеальною білизною та зручністю в роботі. Область з..
139.00 грн.
Ізогіпс Елітгіпс стартова штукатурка на гісповій основі, 30кг Властивості: Гарантує високоякісну білизну обробленої поверхні. Економічна. Використовується для різних типів основ (кам'яна та цегляна к..
131.32 грн.
Гіпсова штукатурка машинного нанесення ABS М-95 (аналог МП75) Опис: Розпилювана гіпсова штукатурка М-95 використовується при будь-яких видах поверхні, таких як цегляна стіна, бетон, газобетон і т.д. ..
122.71 грн.

Як вирівняти стіни без допомоги фахівців із мінімальними витратами

Після вирівнювання підлоги можна почати вирівнювати стіни. Розглянемо два варіанти вирівнювання.

Сира методика полягає у застосуванні штукатурки Baumit, Knauf, Kreisel, Master, Siltek, БЕЛГІПС, Туреччина, Україна . Такий варіант підходить, якщо нерівності стін становлять 30-50 мм. Головним плюсом цієї методики є суттєва економія місця. Цемент не випиратиме за певні межі простору, проте перед використанням цементу стіни потрібно ретельно відшліфувати, що є трудомістким процесом.

Суха методика передбачає монтаж гіпсокартонних листів. За допомогою них поверхня стає ідеально рівною, витрати мінімальні, та й до того ж у просторі між стіною та гіпсокартоном можна приховати проводку, а також зробити звуко- та теплоізоляцію. Один мінус-гіпсокартонні конструкції займають трохи більше місця, ніж розчин цементу.

ціни будматеріалів, ціни будівельних матеріалів, ціни будматеріали, ціна будматеріалів, ціна на будматеріали, штукатурка стін, штукатурні суміші, цементна, вапняна, ціна, суха, мокра, київ
 © 2022 Всі права захищено