Категорії

Штукатурка стін, цементна, вапняна ціна в Києві | Вибрати штукатурні суміші, мокрі, сухі з доставкою по Україні

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Аналог машинної штукатурки МП75 30 кг. Характеристики Основа матеріалу: суха суміш на основі гіпсового в’яжучого, легкого заповнювача, мінеральних та спеціальних добавок. Товщина штукатурного..
0.00 грн.
Baumit MPA 35 – вапняно-цементна штукатурка машинного нанесення. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Модифікована, паропроникна, високоадгезійна, зручна у використанні, екологічно безпеч..
140.50 грн.
Baumit MPI 25 - цементно-вапняна штукатурка для внутрішніх робот. Модифікована, цементно-вапняна, високопаропроникна, високоадгезійна для механізованого нанесення. Зручна у використанні, екологічно бе..
124.65 грн.
Ratio 1000 Baumit (Аналог МП-75) Суха штукатурна суміш для машинного укладання. Гіпсова машинна штукатурка для отримання гладких поверхонь, готова для нанесення тонкої штукатурки, на шпалери аб..
270.00 грн.
Форма постачання мішок 25кг. ..
80.89 грн.
IzoGips Євро – це стартове шпаклювання білого кольору на гіпсовій основі. Призначається для внутрішніх робіт. Продукт відрізняється високою якістю, ідеальною білизною та зручністю в роботі. Область..
260.00 грн.
Гіпсова штукатурка машинного нанесення ABS М-95 (аналог МП75). Машинна гіпсова штукатурка М-95 ABS Gipsum Group Україна, 30 кг.   Характеристики:  Країна виробник Україна. Тип..
255.00 грн.

Як вирівняти стіни без допомоги фахівців із мінімальними витратами

Після вирівнювання підлоги можна почати вирівнювати стіни. Розглянемо два варіанти вирівнювання.

Сира методика полягає у застосуванні штукатурки Baumit, Knauf, Kreisel, Master, Siltek, БЕЛГІПС, Туреччина, Україна . Такий варіант підходить, якщо нерівності стін становлять 30-50 мм. Головним плюсом цієї методики є суттєва економія місця. Цемент не випиратиме за певні межі простору, проте перед використанням цементу стіни потрібно ретельно відшліфувати, що є трудомістким процесом.

Суха методика передбачає монтаж гіпсокартонних листів. За допомогою них поверхня стає ідеально рівною, витрати мінімальні, та й до того ж у просторі між стіною та гіпсокартоном можна приховати проводку, а також зробити звуко- та теплоізоляцію. Один мінус-гіпсокартонні конструкції займають трохи більше місця, ніж розчин цементу.

ціни будматеріалів, ціни будівельних матеріалів, ціни будматеріали, ціна будматеріалів, ціна на будматеріали, штукатурка стін, штукатурні суміші, цементна, вапняна, ціна, суха, мокра, київ
 © 2022 Всі права захищено