Категорії

Фарби

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Baumit GranoporColor – Акрилова фарба. Готова до застосування фарба на акриловому сполучному для зовнішніх та внутрішніх робіт; для ручного та механізованого нанесення. Склад: Акрилове сполучне, міне..
1732.27 грн.
Нанофарба Baumit NanoporColor. Властивості: - самоочищається - Висока адгезія - атмосферостійка, гідрофобна, стійка до впливу промислових газів, з низькою забруднюваністю - легко наноситься на поверх..
3322.22 грн.
Фарба силікатна Baumit Silikat Color - готова до застосування фарба на основі рідкого калієвого скла, для зовнішніх і внутрішніх робіт. Властивості Мінеральна, не формує плівки, але при цьому утворює..
1799.58 грн.
Baumit SilikonColor - силіконова фарба фасадна, паропроникна, стійка до впливів атмосферних, промислових та відпрацьованих газів, мікроорганізмів, не утворює плівку, з низькою забруднюваністю, водові..
2452.18 грн.
Інтер'єрна акрилова матова фарба для стін та стелі ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ: ​Colors of Nature. Характеристики: Паропроникна. Містить оптичний відбілювач Приховує дрібні дефекти поверхні Стійка до..
783.32 грн.
Інтер'єрна акрилова матова фарба для стін та стелі. ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ: ​Colors of Nature. Характеристики: Паропроникна. Стійка до миття та стирання. Стійка до вигорання. Без різкого запаху...
1109.10 грн.
Інтер’єрна матова латексна фарба для стін та стелі. ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ: ​Colors of Nature. Характеристики: Паропроникна. Високий ступінь білизни. Стійка до вигорання. Без різкого запаху. Ві..
1444.20 грн.
Interior Ecoway - латексна фарба виготовлена на основі нової дисперсії, яка пройшла випробування у незалежних лабораторіях та має відповідний сертифікат, що підтверджує безпеку продукту для здоров'я ..
1453.50 грн.
Interior Standard SILTEK - ідеально біла фарба для бетонних, цегляних, оштукатурених, зашпаклюваних поверхонь у приміщеннях з нормальною вологістю. Властивості: • Добре зберігає колір, не жовтіє з ча..
492.90 грн.

Фарби фасадні

Фасадні фарби - це велика група фарб, які застосовуються для декоративної обробки та захисту різних основ (штукатурка, бетон, цегла, дерево і т.д.). Фасадні фарби бувають водорозчинними або на основі розчинника.

Фасадні фарби також відрізняються сполучними на основі яких вони готуються: акрилові, силікатні, силіконові, алкідні.© 2022 Всі права захищено