Категорії

Будматеріали - купити в Києві будівельні матеріали оптом, ціни в Україні | інтернет-магазин будматеріалів Буд Шара

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Siltek F-20 – стяжка для підлоги від 10 мм до 100мм. Siltek F-20 застосовується для влаштування жорстких основ підлоги всередині і зовні будівель, перед нанесенням сумішей, що самовирівнюються, або..
129.00 грн.
Стяжка для підлоги Сілтек F-22 (Товщина шару від 5мм до 50мм).  Рекомендується для влаштування систем водяної та електричної теплої підлоги. Застосовується для вирівнювання, монолітних деформо..
235.00 грн.
SILTEK F-35 Стяжка для підлоги від 5 ДО 50 мм. Переваги стяжки: Шидко застигає, дуже зручна у застосуванні, міцна 35МПа, армована мікроволокном, підходить для системи теплої підлоги, як для електро..
182.00 грн.
СЦ-5 - армована стяжка волокном для влаштування підлоги. Підвищена тріщиностійкість, водо- та морозостійка. Марочна міцність М200. Використовується для грубого вирівнювання основи (пристрій стяжки) п..
85.63 грн.
Суха будівельна суміш «Master-Basis» призначена для влаштування систем теплих підлог та елементів підлоги з жорстких підстав, розподільчого шару та шару утеплювача у цивільному будівництві під усі ви..
78.76 грн.
Як зробити якісну стяжку за невеликі гроші? Потрібно купити хорошу стяжку недорого! Якщо у вас немає особливих вимог до міцності та мінімальної товщини шару наливу суміші (від 25мм), то ви можете ..
107.98 грн.
Щоб зробити рівну і якісну підлогу, в першу чергу потрібно визначиться купити стяжку для підлоги. Придбати стяжку Baumit E225 ви можете у нас! Вона екологічно чиста та ідеально підійде для житлових ..
112.49 грн.
KREISEL 440 Estrich Beton (25 кг) Розчин призначений для виконання підлогових основ і підлог, а також притискних і шарів грунтовки, шарів, що вирівнюють нерівності всередині і зовні будівель, також н..
78.71 грн.

купити будівельні матеріали в Києві, купити будівельні матеріали, київ, будматеріали в Києві, купити будматеріали в інтернет магазині,© 2022 Всі права захищено