Категорії

Клей для керамічної плитки, гресу та керамограніту

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Клей для керамічної облицювальної плитки для внутрішніх та зовнішніх робіт (Baumacol Basic) Клей для внутрішніх робіт (включаючи приміщення з постійною вологістю) та для зовнішніх робіт, для укладанн..
151.00 грн.
Baumit Baumacol Pro - модифікована цементно-піщана суміш гідравлічного твердіння для тонкошарового приклеювання керамічних плиток, плиток з керамограніту та гресу розміром не більше 400*400 мм на міне..
135.00 грн.
KREISEL Expert TE 13, клейова суміш для облицювання плиткою з керамограніту, 25кг Клей для кріплення керамічної плитки та плитки з керамограніту для внутрішніх та зовнішніх робіт та для керамограніту..
131.00 грн.
Kreisel 102 клеюча суміш для керамічної плитки, 25кг/ Розчин призначений для приклеювання настінної та підлогової керамічної плитки з поглинаючою здатністю >3% (глазурована плитка і теракота) до стаб..
88.46 грн.
Клеюча суміш для облицювання поверхонь керамічними плитками всередині та зовні будівель Характеристики: Висока адгезія до основи. Стійка до сповзання з вертикальних поверхонь. Для сухих і воло..
190.00 грн.
  Клеюча суміш для облицювання горизонтальних і вертикальних поверхонь плитками з кераміки, керамограніту та штучного каменю всередині та зовні будівель. Характеристики: Морозостійка. В..
249.00 грн.
Siltek Т-80 для облицювання мінеральних основ (стін і підлог), які не деформуються, у середині будівель керамічними та іншими облицювальними плитками з водопоглинанням не менше 3%. Для кріплення пл..
157.00 грн.


© 2022 Всі права захищено