Категорії

Клея для системи утеплення фасадів.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Baumit BauContact – це еластична, морозостійка, паропроникна, високоадгезійна, мінеральна клейова шпаклювальна суміш. Зручна у використанні, екологічно безпечна. Застосування: Призначена для приклеюв..
179.16 грн.
CERESIT CT 190 MV FLEX. Суміш МВ або суміш МВ (Зима)*, армована мікроволокнами, для приклеювання та захисту плит з мінеральної вати при утепленні фасадів будівель. Характеристики: Стійка до а..
329.00 грн.
KREISEL 215 ОПИС Клей для кріплення теплоізоляційних плит та влаштування базового шару фасадних теплоізоляційних систем у малоповерховому будівництві. Призначений для кріплення фасадних пінополістиро..
122.96 грн.
Baumit Nivo Fix - еластична клейова, морозостійка, високоадгезійна, модифікована, мінеральна клейова суміш. Зручна у використанні, екологічно безпечна. Відповідає групі Ц.1.ЗК5 згідно з вимогами ДСТУ..
153.31 грн.
SILTEK Т 75, клей для пінополістеролу та мінеральної вати, 25кг - клей для теплоізоляції, служить для приклеювання всіх типів мінераловатних і пінополістирольних плит (скло або кам'яної вати, грануль..
129.39 грн.
SILTEK Т 77 - Для створення захисного армуючого шару при утепленні фасадів будівель та споруд пінополістиролом, у тому числі екструдований, та мінеральною ватою перед оздобленням декоративними матері..
184.12 грн.
Клей для теплоізоляційних плит Застосування. Клейова суміш WALLMIX "F-10" призначена для кріплення пінополістирольних та жорстких мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель та споруд. Увага !..
128.76 грн.

Строй Шара це будівельні матеріали в інтернет-магазині (Київ). Купити будматеріали з доставкою та знижкою. (044) 229-07-26 Телефонуйте! Інтернет-магазин будматеріалів. Купити клей для фасаду Київ, вигідна ціна, Будівельні матеріали, інтернет-магазин,© 2022 Всі права захищено