МП – 75, Донецьк KNAUF, машинна штукатурка, 30кг

Виробник:Knauf
Код товара:
Модель: 10.1.3
152.44 грн.

Високоадгезійна, універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками.
ВАЖЛИВО! Гіпсові сухі суміші можуть бути різного кольору від білого до сірого і навіть до рожевого. Це пояснюється наявністю природних домішок у гіпсовому камені.

Штукатурка гіпсова Кнауф МП-75 - це суха суміш, яка складається з екологічно чистої гіпсової основи з полімерними добавками. Добавки в гіпсовій штукатурці кнауф «МП-75» збільшують адгезію (зчеплення) з площею, що оштукатурив.

Застосування: Приготований розчин зазвичай наносять для заштукатурювання стін, їх вирівнювання та надання більш гладкої поверхні. Так як в даний склад матеріалу за основу взятий гіпс, то суху суміш гіпсової штукатурки кнауф «МП-75» рекомендується наносити на основи з бетону, цегляні стіни, а також на основу з ЦСП. Перший шар нанесення може становити до 30 мм. Якщо потрібно нанести більше розчину, то можна наносити суміш в кілька шарів, але тільки після повного висихання попереднього.

Властивості: Гіпсова штукатурка Кнауф МП-75 в основному призначена для нанесення на основу розчину штукатурними машинами, тому вона є більш продуктивною, порівняно з ручним методом. Зменшує час на ремонт. Не утворює тріщини навіть за товстого нанесення розчину. Можливе нанесення кнауф «МП-75» до 50 мм за одну палатку. Завдяки своїй основі та пластичності розчин можна одночасно наносити як штукатурку, так і шпаклівку. Готова поверхня згодом не утворює тріщин навіть у приміщеннях, у яких низький ступінь вологості та підвищена температура.

Приготування розчину: Для приготування гіпсової штукатурки Кнауф «МП-75» слід засипати в бункер машини суху суміш і налаштувати дозування води відповідно до інструкцій співвідношень суха суміш-вода.

Виконання робіт: Приготовлена суміш наноситься на основу і розрівнюється правилом. Товщина шару, що наноситься, кнауф «МП-75» повинна становити від 8 до 50 мм, середня -10 мм. Нанесену, підсохлу поверхню можна вирівнювати протягом трьох годин. Для швидкого висихання слід забезпечити хорошу вентиляцію у приміщенні. Після того, як роботи закінчаться, інструмент промити водою.

Технічні характеристики МП-75:
Товщина одного шару: min-8 мм, max-50 мм.;
Витрати: при шарі 10 мм 10 кг/м2;
Висихання: 7 діб;
Максимальна витрата фракції: до 1,2 мм;
Міцність на стиск: >2.5 МПа;
Міцність на вигин: >1,0 МПа;
Щільність у затверділому стані: 1000 кг/м3;
Упаковка: крафт-мішки по 30 кг.

Зберігання: 6 місяців у неушкодженій упаковці, у сухому приміщенні.

Форма постачання мішок 30кг. На палеті 40меш - 1200кг.

ОПТ ціну уточнюйте у менеджера.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:


© 2022 Всі права захищено