Клей Бостик В-70, клей для склополотна

Виробник:Bostik
Код товара:
Модель: 12.2
838.00 грн.

Клей для тканин та шпалер Bostik 70 Wall Standard призначений для використання у сухих приміщеннях.

Область застосування: Клеїт структурні вінілполімерні та акрилові шпалери на основі скловолокна та на паперовій основі. Також можна клеїти вінілполімерні шпалери на основі поліефірних волокон, скловолокна і на текстильній основі. Поверхня основи може бути пористою (наприклад, ДСП або гіпсові плити) або щільною (забарвлені поверхні).

Добре перемішати клей. Видалити старі шпалери, що відстали, і фарбу, що відшаровується. Нерівності вирівняти шпаклівкою та відшліфувати. Дуже пористі поверхні попередньо обробити сумішшю 1 частина клею та 3 частини води. Вимити пофарбовані поверхні 5% розчином аміаку або соди. Добре промити водою. Тканина із скловолокна (без паперової основи). Нанести клей на стіну за допомогою валика рівним шаром достатньої товщини. Покриття розміщувати поки що клей ще липкий. Уникати проникнення клею крізь покриття. Фарбувати можна через 1 добу, коли клей і покриття остаточно висохнуть. Структурні вінілполімерні та акрилові шпалери, вінілполімерні шпалери на паперовій основі. Клей за допомогою валика нанести на задній бік шпалер, якщо інструкцією із застосування шпалер не передбачено інакше. Перед наклеюванням намазане клеєм полотно витримати кілька хвилин. Шпалери з кромками, що обрізають, розміщуються на стіні встик. Вінілполімерні шпалери на основі з поліефірних волокон, скловолокна та на текстильній основі. Клей нанести на стіну. Шпалери з обрізаними кромками розмістити на стіні встик. У місцях з'єднання вінілполімерних шпалер використовуйте клей для вологих приміщень Bostik 78.
Всі повітряні бульбашки видалити розгладжуючи щіткою у напрямку від центру до країв. Слідкувати, щоб у місцях з'єднання було достатньо клею.

Технічні дані:

Сполучні – ПВА, крохмаль.
Розчинники - Вода,
Займість - Ні,
Розведення - Не розбавляти.

Витрата 3 - 5 м2/літр залежно від основи та способу застосування.
Способи нанесення: Валик або пензель (щітка).

Умови роботи за +18 С (min), вологість повітря 60 % рт. ст.
Зберігання не менше 1 року в сухому приміщенні при температурі від +10°С до +20°С.

Форма постачання відро 10л.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:


© 2022 Всі права захищено